Насіння кукурудзи

Разнообразные услуги и товары, не вошедшие в верхние темы.

Re: Насіння кукурудзи

Сообщение инна33 » 17 ноя 2019, 19:36

Lina23 писал(а):Підкажіть, де замовити якісне насіння, щоб отримати гарний врожай.

Ваше запитання ще актуальне??
инна33
Интересующийся
 
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 28 мар 2017, 08:57

Re: Насіння кукурудзи

Сообщение инна33 » 17 ноя 2019, 19:43

Якщо так, то можу радити Сервіс Агрозахід, компанія співпрацює безпосередньо з відомими брендами, а тому ціна на насіння на 10-15% нижче, ніж в інших магазинах. Вибір насіння кукурудзи великий - https://serviceagrozahid.com.ua/product ... kukurudza/ , можете самі переконатися, є всі сертифікати, адже ми цікавились. Врожайність нас теж дуже порадувала, ми купували ЛАПЕРІ КС ФАО 260 - гібрид високої якості.
инна33
Интересующийся
 
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 28 мар 2017, 08:57

Re: Насіння кукурудзи

Сообщение okipka » 27 май 2024, 10:34

Я займаюся городництвом як хобі і хочу цього року по-особливому підійти до вирощування розсади. Наше місцеве село має обмежені ресурси, тому я шукаю надійне джерело для купівлі субстрату для розсади. Чи можете ви порекомендувати, де можна знайти якісний субстрат, який не містить шкідливих домішок і добре підтримує зростання рослин?
okipka
Интересующийся
 
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 05 июн 2023, 22:19

Re: Насіння кукурудзи

Сообщение Bimbo » 27 май 2024, 10:37

Знаю точно, що купити насіння та субстрат для розсади https://fazenda.net.ua/ua/katalog-tovarov/torfyanyie-substratyi/ якщо потрібно, то краще відвідати сайт магазину, де представлений широкий асортимент торф'яних субстратів і всього іншого. Вони відрізняються не тільки своєю високою якістю, але й використанням винятково натуральних компонентів, що дуже важливо для здорового росту рослин. Там можна знайти субстрати, які збалансовані за pH і містять всі необхідні мікроелементи для сприятливого розвитку вашої розсади. Крім того, я б рекомендувала звернути увагу на продукти, що містять вермикуліт або перліт, які допомагають покращити структуру субстрату та забезпечують кращу аерацію коріння.
Аватара пользователя
Bimbo
Завсегдатай
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 14 май 2018, 22:40


Вернуться в Другие товары и услуги

Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей

bazar.km.ua